RNC60J2262FSRE7
MFR.Part #
RNC60J2262FSRE7
JLCPCB Part #
C3377755
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors