RNC60J2000BSRE6201
MFR.Part #
RNC60J2000BSRE6201
JLCPCB Part #
C3499625
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors