RNC60J1914BRB14
MFR.Part #
RNC60J1914BRB14
JLCPCB Part #
C3394625
Description
-65℃~+175℃ 1.91MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors