RNC60J1744BSB14
MFR.Part #
RNC60J1744BSB14
JLCPCB Part #
C1489193
Description
-65℃~+175℃ 1.74MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors