RNC60J1653BRRE7
MFR.Part #
RNC60J1653BRRE7
JLCPCB Part #
C3487919
Description
-65℃~+175℃ 165kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors