RNC60J1184FSB14
MFR.Part #
RNC60J1184FSB14
JLCPCB Part #
C1477258
Description
-65℃~+175℃ 1.18MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors