RNC60J1053BSRE7
MFR.Part #
RNC60J1053BSRE7
JLCPCB Part #
C3568663
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors