RNC60J1000BRRE7
MFR.Part #
RNC60J1000BRRE7
JLCPCB Part #
C3505637
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors