RNC60H9882DSRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H9882DSRE8
JLCPCB Part #
C3527485
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 98.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors