RNC60H9532BMR36201
MFR.Part #
RNC60H9532BMR36201
JLCPCB Part #
C3490140
Description
-65℃~+175℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors