RNC60H9422BSRE6
MFR.Part #
RNC60H9422BSRE6
JLCPCB Part #
C1826808
Description
-65℃~+175℃ 250mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors