RNC60H9311BSRE6
MFR.Part #
RNC60H9311BSRE6
JLCPCB Part #
C3548760
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors