RNC60H9202BSR36
MFR.Part #
RNC60H9202BSR36
JLCPCB Part #
C1826001
Description
-65℃~+175℃ 250mW 92kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors