RNC60H8351FRB14
MFR.Part #
RNC60H8351FRB14
JLCPCB Part #
C3421265
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors