RNC60H6812FRB14
MFR.Part #
RNC60H6812FRB14
JLCPCB Part #
C1445521
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors