RNC60H6493FPB14
MFR.Part #
RNC60H6493FPB14
JLCPCB Part #
C3473755
Description
-65℃~+175℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors