RNC60H6042FMR36
MFR.Part #
RNC60H6042FMR36
JLCPCB Part #
C3466779
Description
-65℃~+175℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors