RNC60H5622BMRE6201
MFR.Part #
RNC60H5622BMRE6201
JLCPCB Part #
C3487889
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors