RNC60H4991BSB14201
MFR.Part #
RNC60H4991BSB14201
JLCPCB Part #
C3539778
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors