RNC60H4991BRRE6
MFR.Part #
RNC60H4991BRRE6
JLCPCB Part #
C1826588
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors