RNC60H4753FRB14
MFR.Part #
RNC60H4753FRB14
JLCPCB Part #
C3388173
Description
-65℃~+175℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors