RNC60H4753BMRE5201
MFR.Part #
RNC60H4753BMRE5201
JLCPCB Part #
C3398047
Description
-65℃~+175℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors