RNC60H4750DSB14
MFR.Part #
RNC60H4750DSB14
JLCPCB Part #
C1451449
Description
-65℃~+175℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors