RNC60H4171DSRE6
MFR.Part #
RNC60H4171DSRE6
JLCPCB Part #
C1814663
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.17kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors