RNC60H3972BSB14
MFR.Part #
RNC60H3972BSB14
JLCPCB Part #
C1466286
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors