RNC60H3833FRB14
MFR.Part #
RNC60H3833FRB14
JLCPCB Part #
C1445919
Description
-65℃~+175℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors