RNC60H37R8FSRE6
MFR.Part #
RNC60H37R8FSRE6
JLCPCB Part #
C3525646
Description
-65℃~+175℃ 250mW 37.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors