RNC60H3611DSB14
MFR.Part #
RNC60H3611DSB14
JLCPCB Part #
C1450333
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.61kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors