RNC60H3571FPRE5
MFR.Part #
RNC60H3571FPRE5
JLCPCB Part #
C3574968
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors