RNC60H3570FRRE5
MFR.Part #
RNC60H3570FRRE5
JLCPCB Part #
C3570788
Description
-65℃~+175℃ 250mW 357Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors