RNC60H3282FSB14
MFR.Part #
RNC60H3282FSB14
JLCPCB Part #
C1412297
Description
-65℃~+175℃ 250mW 32.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors