RNC60H3052DSRE7
MFR.Part #
RNC60H3052DSRE7
JLCPCB Part #
C3422687
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors