RNC60H3011FRBSL
MFR.Part #
RNC60H3011FRBSL
JLCPCB Part #
C1450238
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors