RNC60H3010DSRE5
MFR.Part #
RNC60H3010DSRE5
JLCPCB Part #
C3505202
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors