RNC60H2812BRB14
MFR.Part #
RNC60H2812BRB14
JLCPCB Part #
C3380477
Description
-65℃~+175℃ 250mW 28.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors