RNC60H2742BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H2742BSB14
JLCPCB Part #
C1466540
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors