RNC60H2711BSRE6
MFR.Part #
RNC60H2711BSRE6
JLCPCB Part #
C1826615
Description
-65℃~+175℃ 2.71kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors