RNC60H2674FMRE8
MFR.Part #
RNC60H2674FMRE8
JLCPCB Part #
C3494051
Description
-65℃~+175℃ 2.67MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors