RNC60H2672FSRE5201
MFR.Part #
RNC60H2672FSRE5201
JLCPCB Part #
C3530396
Description
-65℃~+175℃ 250mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors