RNC60H2583FRB14
MFR.Part #
RNC60H2583FRB14
JLCPCB Part #
C1412277
Description
-65℃~+175℃ 250mW 258kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors