RNC60H2551DSRE7
MFR.Part #
RNC60H2551DSRE7
JLCPCB Part #
C3434281
Description
-65℃~+175℃ 2.55kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors