RNC60H2492DSRE8
MFR.Part #
RNC60H2492DSRE8
JLCPCB Part #
C3413698
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors