RNC60H2491DSRE6
MFR.Part #
RNC60H2491DSRE6
JLCPCB Part #
C3565428
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors