RNC60H2432BSR36
MFR.Part #
RNC60H2432BSR36
JLCPCB Part #
C1826164
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors