RNC60H2200FMRE8
MFR.Part #
RNC60H2200FMRE8
JLCPCB Part #
C3466345
Description
-65℃~+175℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors