RNC60H2102BSR36
MFR.Part #
RNC60H2102BSR36
JLCPCB Part #
C3379978
Description
-65℃~+175℃ 21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors