RNC60H2101FPB14
MFR.Part #
RNC60H2101FPB14
JLCPCB Part #
C1446278
Description
-65℃~+175℃ 2.1kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors