RNC60H2051BPRE6
MFR.Part #
RNC60H2051BPRE6
JLCPCB Part #
C1826662
Description
-65℃~+175℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors