RNC60H2004FRR36
MFR.Part #
RNC60H2004FRR36
JLCPCB Part #
C3539490
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors