RNC60H1962FRRE5
MFR.Part #
RNC60H1962FRRE5
JLCPCB Part #
C3395470
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors